תנאים

ברוכ/ה הבא/ה לחנות המקוונת של חברת נוביס (להלן ה”חנות”)

החנות מספקת לך‏ גישה למגוון מוצרי מזון וטובין אחרים שעשויים להיות זמינים לרכישה (במקובץ “מוצרים”). המוצרים כפופים לתנאי מכירה אלה (“תנאי השימוש והמכירה”). שימוש באתר ורכישה בחנות הדיגיטלית מהווה הסכמה לתנאים הקבועים בהסכם זה, להצהרת הפרטיות של החנות ראה סעיף ‘פרטיות והגנה על פרטים אישיים’ וכן לתקנון האתר אשר מרכיבים את ההסכם המלא בינך לבין החברה והם מחליפים ומבטלים כל הסכם, הבטחה, אחריות, מצג והבנות מכל סוג שהוא, בכתב או בעל-פה, בהקשר לתוכן שלהם.

החנות מציעה לרכישה מוצרים שהם ידידותיים לסביבה בסחר הוגן מתוך החזון לייצר צרכנות חדשה. תנאים הקשורים לשימושך בחנות –

זמינות מוצרים ומגבלות על כמויות ועל הזמנות:

מחירי המוצרים וזמינותם כפופים לשינוי בכל עת, ללא הודעה מוקדמת, אך תמיד החיוב יהיה במחיר המוצג כאשר רכישתך תאושר. החברה עשויה להטיל מגבלות על הכמויות שניתן לרכוש לכל הזמנה. התמונות המופיעות באתר נועדו לצורך המחשה בלבד (“התמונות”). התמונות אינן מהוות מצג של החברה בטרם רכישה של איזה מהמוצרים על ידך.

המוצרים המפורסמים באתר, לרבות סוגם, כמותם, מצבם וכו’ הינם בהתאם למלאי שבידי החברה, והחברה איננה מתחייבת לזמינות במלאי של המוצרים מסוג מסוים או בכלל. האחריות למוצרים הינה של הספק בלבד.

החברה רשאית לסרב או לדחות כל הזמנה בכל עת, להעניק לך החזר כספי בשווי הסכום ששילמת עבור ההזמנה מסיבות מוצדקות, הכוללות, מבלי להגביל, מקרים שבהם לא עמדת בתנאים שצוינו בזמן ההזמנה, לא ניתן לעבד את התשלום, המוצר או השירותים המוזמנים אינם זמינים או כאשר אירעו שגיאות ברורות באתר האינטרנט או בקשר להזמנה שלך. אם לא נוכל לספק את המוצרים או השירותים שהזמנת, ניצור עמך קשר ונציע לך מוצר חלופי שאותו תוכל/י לשקול במקום המוצר שהזמנת. אם תבחר/י שלא לרכוש את המוצר החלופי, נבטל את הזמנתך.

במקרה של שגיאות ברורות באתר האינטרנט או בקשר להזמנה שלך, אנו שומרים לעצמנו את הזכות לתקן את השגיאה ולחייב אותך במחיר הנכון. במצב זה, ניצור עמך קשר ונציע לך אפשרות לרכוש את המוצר במחיר הנכון, או לבטל את הזמנתך.

מחיר ותשלום:

מחיר כל מוצר הינו כפי המפורט בדף המכירה הייעודי. כל פריט בעגלת הקניות מוצג עם מחיר הפריט הנוכחי.

ניתן לשלם באתר באמצעות כרטיסי אשראי (מאסטרקארד, ויזה, ישראכרט, לאומיקארד, אמריקן אקספרס, דיינרס).

אנו שומרים את הזכות לשנות את אפשרויות התשלום בכל עת ומכל סיבה.

מדיניות משלוחים:

המוצרים יישלחו באמצעות דואר ישראל שליחים.

החזר כספי:

למעט מקרים הקבועים בחוק הגנת הצרכן תשמ”א 1981 (להלן “החוק”) לא יינתן החזר כספי בגין רכישת המוצרים.

תנאים הקשורים לשימושך בחנות ולפעולות המכירה

שינויים בתנאים:

תנאי השימוש והמכירה שיהיו בתוקף בזמן שהסכמת להם יחולו על הרכישה וישמשו כחוזה הרכישה בינינו. לפני הרכישה הבאה שלך, ייתכן שהחנות עדכנה את תנאי השימוש והמכירה ללא הודעה מוקדמת. הקפד/י לסקור את תנאי השימוש והמכירה הנוכחיים בכל פעם שתבקר/י בחנות. מומלץ לשמור או להדפיס עותק של תנאי השימוש והמכירה לעיון עתידי ולשימוש בהקשר לרכישה שלך.

פרטיות והגנה על פרטים אישיים:

אנו מתייחסים למידע שנאסף אודות לקוחותינו ולהיסטוריית הרכישה שלהם בכפוף להצהרת הפרטיות שלנו. הרכישה באתר הינה באמצעות שרת מאובטח. כמו כן, איננו שומרים את פרטי כרטיס האשראי לאחר ביצוע הרכישה.

שגיאות באתר:

אנו עושים כל מאמץ לפרסם מידע מדויק, לעדכן באופן סדיר את האתר ולתקן שגיאות כאשר הן מתגלות. עם זאת, התכנים בחנות עשויים להיות שגויים או לא עדכניים בכל רגע נתון. אנו שומרים את הזכות לבצע שינויים בחנות בכל עת, כולל במחירי המוצרים, במפרטים, בהצעות ובזמינות.

כתב ויתור הגבלת חבות:

התנאים בסעיף זה חלים עד המידה המרבית המותרת בחוק. סעיף זה אינו מיועד ואינו פועל כדי להגביל את מחויבותנו עד למידה שאנו עשויים להיות חייבים לך במסגרת החוק או בכפוף לזכויות סטטוטוריות שעשויות להיות לך.

האחריות למוצרים הנמכרים בחנות כפופה לאחריות חובה סטטוטורית, וכאשר רלוונטי, רק בהתאם לתנאי אחריות היצרן שעשויים להיות מצורפים למוצרים.

למעט כפי שהותר במפורש בהסכם הרישיון או באחריות היצרן שעשויה להיות מצורפת למוצר, לא מסופקת כל אחריות.

החברה מסירה מעצמה כל מצג או אחריות ספציפיים, ולא מספקת כל ערובה מכל סוג שהוא ביחס למוצרים, כולל אחריות לסחירות או התאמה למטרה מסוימת. החברה תספק לך את ההגנה וההטבות של חוקי החובה החלים או של כל אחריות סטטוטורית שחלה על מוצרים פגומים.

החנות והתוכן המוצג בה מסופקים על בסיס “כפי שהוא” וכפי שזמין, החברה מסירה מעצמה כל או ייצוג או ערובה אחרת, פרט לזו הנכללת באופן מפורש במסמך זה, בנוגע לחנות לרבות לכך ששימושך ב- בחנות יהיה נטול הפרעות או פטור משגיאות.

כללי:

אין מוטבים מצד שלישי – תנאים אלו מיועדים רק לטובתך וטובתנו. הם אינם מיועדים למען אף אדם אחר.

הודעות ותקשורת – אם יהיו לך שאלות לתמיכה, עיינ/י בדף מכירות ותמיכה באתר האינטרנט. במקרה של מחלוקות, אנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר בכתובת המפורטת בחלק העליון של תנאי השימוש והמכירה.

החוק החל – על תנאים אלה יחול הדין הישראלי, ומקום השיפוט הבלעדי והיחיד לכל ענין ו/או מחלוקת בין הצדדים והנוגעים לאתר ו/או לתנאים אלה הינו בתי המשפט המוסמכים במחוז תל-אביב יפו בלבד. היה וייקבע על ידי בית משפט כי תנאי מתנאי השימוש אינו חוקי ו/או אינו תקף, כי אז לא יהיה בכך כדי לפגוע ביתר תנאי השימוש.

הודעות על זכויות יוצרים וסימנים מסחריים – כל התוכן של אתר האינטרנט והשירות מוגנים בזכויות יוצרים © 2020 כל הזכויות שמורות לחברת נוביס. החברה הינה בעלת זכויות היוצרים הבלעדית וזכויות אחרות בנוגע לקניין הרוחני על האתר, המוצרים והתוכן. השמות, סמלי הלוגו והסמלים של כל המוצרים והשירותים המוצעים לרכישה עשויים להיות סימנים מסחריים או סימנים מסחריים רשומים של הספקים של החברה.

× שלום, איך אפשר לעזור?